Қазақ тілі мен әдебиеті бойынша облыстық олимпиада

 

T42A5971
T42A5768
T42A5773
T42A5784
T42A5786
T42A5790
T42A5829
T42A5830
T42A5840
T42A5970
T42A5978
T42A5984
T42A6047

Қазақстан-Американдық еркін университеті 2 наурыз күні 10-11 сыныптар арасындағы қазақ тілі мен әдебиет пәндері бойынша облыстық олимпиада өткізді.

Облыс пен қаланың келесі мектептерінен оқушылар олимпиадаға қатысуға ұсыныс білдірді:

  1. Өскемен қаласының №13 ОМ КММ;

  2. Өскемен қаласының №15 ОМ КММ;

  3. Өскемен қаласының З.Ахметов ат. №16 ОМ КММ;

  4. Өскемен қаласының №22 ОМ КММ;

  5. Өскемен қаласының №23 ОМ КММ;

  6. Өскемен қаласының №35 ОМ КММ;

  7. Өскемен қаласының №45 ОМ КММ;

  8. Өскемен қаласының №46 ОМ КММ;

  9. Өскемен қаласының №47 ОМ КММ;

  10. О.Бөкей атындағы №44 лицейі;

  11. ДБА Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-гимназия-интернаты  КММ;

  12. «Мамандандырылған «Білім инновация» лицей-интернаты» КММ;

  13. Химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебі;

  14. "Жалпы білім беретін орта мектеп-бала бақшасы» Выдриха кешені, Шемонайха қ.;

  15. Алтай қ.әкімдігінің №8 ОМ КММ;

  16. Переваловка ОМ, Перевалока а., Глубокий ауданы;

  17. Бобровака ОМ, Бобровка а., Глубокий ауданы;

  18. «Қалалық қазақ мектеп - лицейі», Аягөз қ.;

  19. «Шаңырақ» мектеп-гимназиясы, Риддер қ.;

  20. Жарма ауданының Жаңғыз төбе станциясының «Жаңғыз төбе» ОМ КММ;

Қатысушылар бірінші кезеңде лексико-грамматикалық тест тапсырмалары беріліп, екінші турында қазақ тілі мен әдебиеті бойынша ауызша емтихан сұрақтары ұсынылды.

Жеңімпаздар:

10-сыныптар арасында:

Место

ФИО

Школа 

1-орын

Бакыт Жанасыл Химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

2-орын

Құрлытай Меруерт Алтай қ.әкімдігінің №8 ОМ

2-орын

Сағындықова Аида «Қалалық қазақ мектеп - лицейі», Аягөз қ.

3-орын

Әнуарбекова Ботагөз Өскемен қаласының №46 ОМ

3-орын

Әлімбекова Камила  Өскемен қаласының №15 ОМ

3-орын

Қабылқожаева Қымбат Өскемен қаласының №16 ОМ

11-сыныптар арасында:

Место

ФИО

Школа

1-место

Қанатова Ұлпан Переваловка ОМ, Перевалока а., Глубокий ауданы

2-место

Мухаметкалиев "Жалпы білім беретін орта мектеп-бала бақшасы» Выдриха ауылы, Шемонайха қ.

2-место

Айдынқызы Айым «Шаңырақ» мектеп-гимназиясы, Риддер қ.

3-место

Шалхарова Риза ДБА Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-гимназия-интернаты  КММ

3-место

Жорабекова Мәдина Жарма ауданының Жаңғыз төбе станциясының «Жаңғыз төбе» ОМ

3-место

Егінбаев Бағдәулет «Мамандандырылған «Білім инновация» лицей-интернаты»

Жеңімпаздар ҚАЕУ-де оқу үшін оқу ақысына 15%, 20%, 30% жеңілдіктерге ие болды.

«Педагогика және психология» кафедрасы